Aros Forsikring har valgt at indgå i et samarbejde med Hjørring US Car Club, og det er en fordel for dig! Vi ønsker at være en aktiv del af US Car Club. Aros Forsikring er hele Danmarks bedste forsikringsselskab for familier, og vi er et forsikringsselskab, som vil gøre en forskel – for dig som kunde og for Hjørring US Car Club.
Book et forsikringsmøde med vores lokale assurandør Lennart Lyngdorf fra Aros Forsikring, så giver vi din klub et tilskud til klubben.
Vi opnår for 4. år i træk en imponerende 3. plads foran alle landsdækkende forsikringsselskaber. Vores høje kundetilfredshed afspejler, at vores personlige service og hurtige skadesbehandling giver værdi for dig som kunde.
Du vil opleve, at vi gør en forskel for dig, hvis uheldet er ude.
Vi tager hånd om lige netop din families behov. Det er vores formål, at passe på jer og jeres ting, samt give jer den tryghed, som I har brug for i hverdagen.
Du kan nemt komme i kontakt med os, og vi lægger vægt på at rådgive dig om, hvordan din familie er bedst dækket, og hvad det koster.
Som kundeejet selskab går vores overskud tilbage til dig i form af bedre forsikringer og service, så du ikke skal bekymre dig om dette. Vi tilbyder dig derfor et forsikringstjek hvert 3. år, så dine forsikringer følger dine behov, der løbende ændrer sig gennem livet.
Vi er med andre ord et forsikringsselskab, som du og din familie kan regne med!
Ring til din lokale assurandør Lennart Lyngdorf og få en snak om alle de fordele, du får hos os.
Støt din klub
Udfyld formularen og book et møde med Lennart Lyngdorf. Vi er sikre på, at du bliver positivt overrasket.